Podczas reportażu tworzę pewną opowieść, która jest spójna i przedstawia ten ważny dla Was dzień w całej okazałości. Otrzymując ode mnie materiał przeżyjecie tą niesamowitą przygodę na nowo wspominając szczegóły, których mogliście nawet wcześniej nie zaobserwować.

Jak tworzę historię Waszej miłości

Przyjeżdżam do Was w momencie, kiedy zaczynacie przygotowywać się do ślubu. Skupiam się na detalach, zarysowuję wstęp do opowieści. Ważny jest tak zwany first look, który jest niezwykle wzruszającym pierwszym spotkaniem. To dobry moment, byśmy wybrali się na krótki spacer i wykonali kilka ujęć tej radosnej chwili. Po ceremonii również dobrze jest oddalić się w urocze miejsce, by wykonać małą sesję. To pozwoli nam stworzyć cudowne fotografie w pięknej stylizacji i anturażu. Tym sposobem dodatkowy dzień na sesję możemy przeznaczyć na momenty Waszego narzeczeństwa. Dzień kończę ostatnim ważnym wydarzeniem tego dnia.

Jak uwieczniam opowieść ślubną

Przygotowuję dla Was zdjęcia, które poddaję autorskiej obróbce. Nie określam dokładnej ilości zdjęć, gdyż zawsze oddaję Wam wszystkie te, które uważam za udane. Przynajmniej 350 zdjęć zostanie nagrana na drewnianego pendrive. Część z nich wydrukuję na papierze FujiFilm. Całość umieszczę w stylowej, ręcznie wykonanej szkatułce ze szkła. Jeśli tylko tego zapragniecie, to z chęcią wykonam również pamiątkowy album w niepowtarzalnej oprawie. Podczas pracy wykonuję również zdjęcia z drona. Ujęcia z góry są idealnym dopełnieniem całego reportażu z dnia ślubu jak i sesji narzeczeńskich czy też poślubnych.

Ważniejsze pytania i odpowiedzi

Na jakim terenie pracuję?

Mieszkam pod Warszawą, tak więc moja okolica jest moim głównym terenem działania. Jednak jestem otwarty na podróże te małe jak i duże ;)

Czy będziemy się widzieć przed ślubem?

Dobrze by było. Jest to dobry moment, żebyśmy mogli się lepiej poznać, co znacząco ułatwi nam spędzenie razem czasu podczas reportażu. Dodatkowo pokażę Wam produkty, które przygotowuję po całym wydarzeniu. Resztę możemy już załatwiać zdalnie. Jeśli jednak w ogóle nie uda nam się spotkać przed reportażem to myślę, że też sobie poradzimy ;)

W jakich godzinach pracuję?

Zazwyczaj pojawiam się u Was z rana, podczas przygotowań. Przez resztę dnia będę Waszym, tym mniej rzucającym się w oczy, gościem wesela. Pracę kończę wraz z ostatnim ważnym wydarzeniem tego dnia. Jednak staram się być maksymalnie do 2 w nocy. Sesja plenerowa innego dnia niż dzień ślubu, trwa około dwóch godzin, najlepiej podczas zachodu bądź wschodu słońca.

Czy możemy u Ciebie wykonać sesję narzeczeńską?

Oczywiście, że tak. Szczegóły ustalimy podczas rozmowy albo spotkania. Jeśli zorganizujemy mini sesje w dniu ślubu, to zdjęcia z momentu narzeczeństwa wykonam bez dodatkowych kosztów.

Czy pakiet możemy dostosować pod siebie?

W pakiecie ślubnym otrzymujecie ode mnie zdjęcia w wersji cyfrowej nagrane na drewnianego pendrive. Część z nich wydrukuję na papierze FujiFilm. Całość umieszczę w stylowej, ręcznie wykonanej szkatułce ze szkła. Jeśli tylko tego zapragniecie, to z chęcią wykonam również pamiątkowy album w niepowtarzalnej oprawie. Jakbyście chcieli otrzymać ode mnie coś innego to postaram się sprostać Waszym oczekiwaniom.

Czy poniesiemy jakieś koszty dodatkowe?

Jeśli dzieli nas znacząca odległość, to wezmę pod uwagę dodatkowe koszty dojazdu i ewentualnego noclegu. Jednak tą kwestię rozpatruję zawsze indywidualnie.

Jesteśmy zdecydowani. W jaki sposób możemy zarezerwować termin?

Podstawą rezerwacji jest podpisana umowa oraz zapłata zadatku. Do załatwienia tej sprawy nie musimy się spotykać. Kontakt drogą elektroniczną będzie wystarczającą formą by zarezerwować Wam termin.

Kiedy otrzymamy od Ciebie zdjęcia?

Staram się materiał oddawać jak najszybciej, jednak ze względu na różne możliwe sytuacje, ustalam maksymalny czas trzech miesięcy od zakończenia całego reportażu.

Czy posiadasz zezwolenie na pracę w obiektach sakralnych?

Tak, przeszedłem odpowiedni kurs. Legitymację uprawniającą mnie do wykonywania zdjęć w obiektach sakralnych zawsze mam przy sobie.