Fotografia jest dla mnie

czymś niezwykłym, bo dzięki niej mogę uchwycić i zatrzymać piękno życia. Uwielbiam relacjonować wszystko to, co niesie za sobą uczucia przepełnione miłością. Pokazywanie Waszych chwil zatrzymanych w migawce aparatu to coś więcej niż pasja. W trakcie fotografowania staram się być niezauważalny. Często się przemieszczam, by spojrzeć na Was z różnych perspektyw. W efekcie powstają z tego piękne historie bogate w prawdziwe przeżycia. Zauważam chwile z pozoru zwykłe i te niezwykłe. Emocje przeżywam zawsze razem z Wami. To chyba najbardziej pomaga w pokazywaniu tego, co dla Was najpiękniejsze.

Wszędzie tam, gdzie jest do opowiedzenia historia, z radością zjawię się by ją upamiętnić. Poza reportażami ślubnymi, z wielką przyjemnością opiszę Wasze codzienne życie prywatne i rodzinne. Uwielbiam wykonywać portrety. Chwytam też piękno krajobrazu oraz architektury, szczególnie teraz, gdy wykonuję zdjęcia z drona. Świat z góry jest niesamowicie uroczy.

Fotografuję również swoje prywatne życie. Jest nim przede wszystkim moja rodzina. Spędzając razem czas na wyjazdach, zawsze noszę ze sobą aparat. Te chwile są mi bardzo potrzebne i cieszę się, że potrafię je w ten sposób zatrzymywać. Będę dzielił się nimi również i w tym miejscu.

PASJA CZY POMYSŁ NA ŻYCIE

Fotografia jest mi bliska sercu i chciałbym, aby już tak zostało.

Poza fotografią, czas w pracy spędzam przeważnie na planach telewizyjnych i filmowych jako technik oświetlenia. Zamiłowanie to pojawiło się wcześniej niż obecna pasja, jednak gdyby losy zawodowe potoczyły się inaczej, to nie poznałbym ludzi, którzy zaszczepili we mnie miłość do aparatu. Mam więc podwójną radość z tego, co robię w życiu.